PLATEBNÍ PODMÍNKY
ZAČÁTEK PRODEJE

VÍCE INFO

  • +420 777 094 335
  • info@praha-byty.cz

PLATEBNÍ PODMÍNKY

BEZPEČNÉ A VÝHODNÉ PRO KLIENTA

Ceny bytů jsou diferencovány. Rozhodující pro cenu bytu je jeho umístění v podlaží, orientace bytu, poloha bytu v domě, výhled. Lze říci, že čím vyšší patro, tím vyšší cena. Investor garantuje cenu bytu dohodnutou v rezervační smlouvě a smlouvě o smlouvě budoucí kupní. U bytu 2+kk je jedno parkovací stání v ceně bytu u 3+kk a 4+kk to jsou dvě parkovací stání. U vybraných bytů je do ceny zahrnut také zděný sklep.

Finanční prostředky hrazené klientem jsou skládány na projektový účet.  Zaplacené splátky kupních cen klientů na tomto účtu jsou bankou financující výstavbu uvolňovány na základě probíhajících stavebních prací. Tím jsou jejich prostředky maximálně ochráněny. Výhodou je také minimální první splátka ve výši 15 % z kupní ceny, doplatek bez jakéhokoliv navýšení je hrazen až po kolaudaci domu, která je předpokládána na léto 2022.

Na žádost klienta mohou být finanční prostředky hrazené klientem složené na vázaném účtu, který zůstává po celou dobu výstavby ve vlastnictví klienta. V tomto případě klient hradí bance poplatky spojené se zřízením vázaného účtu.

POSTUP PŘI KOUPI BYTU JE VELICE SNADNÝ A BEZPEČNÝ

  1. Při rezervaci se skládá rezervační záloha ve výši 100.000,- Kč.
  2. Po uzavření smlouvy o dílo s generálním zhotovitelem stavby následuje podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní a úhrada, do 10 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní, první splátky 15 % kupní ceny včetně DPH na projektový účet (oproti této splátce se započte složená rezervační záloha).
  3. 85 % kupní ceny včetně DPH je hrazeno až po kolaudaci (lze hradit z vlastních zdrojů klienta, pomocí hypotečního úvěru, prodejem dosavadního bytu klienta).
hh

Lokalita

MAPA